NOVINKY

arr3Nově - reflexní pracovní oblečeníNOVĚ V NABÍDCE - VHODNÉ JAK PRO SOUKROMÉ TAK I FIREMNÍ ÚČELY. REFLEXNÍ PRACOVNÍ OBLEČENÍ...

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Bc. MICHAELA TRNOVÁ
Pod Hůrkou 2167
753 01 Hranice
tel: +420 722 504 107
fax: 722504107
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

SPOLUPRACUJEME :

IRET - STAVEBNÍ PRÁCE


PROČ U NÁS NAKUPOVAT
PROČ U NÁS NAKUPOVAT

Již léta se zabýváme prodejem luxusního outlet zboží z Velké Británie a jiných zemí EU. Díky našim zkušenostem a znalostí trhu můžeme nabídnout atraktivní zboží světových značek jako je např. Next,  Stradivarius, Vero Moda, Cache Cache, Mango, Cecil, Street One a jiné - vše za příjemnou cenu.

V současné době se zaměřujeme i na značkový reklamní textil Adler, dodáváme veškerý tento sortiment - trička, tepláky, mikinky, ručníky aj. Jsme schopni vyrobit dle vašich představ např. i výšivky s monogramem, loga, dětské motivy - záleží vše na domluvě  :-)

Expedice zboží probíhá zpravidla do 48 hodin v  pracovním týdnu. Tuto přednost oceňují naši spokojení zákazníci, kteří si mohou vybrat to nejlepší „čerstvé“ zboží dle módních trendů bez nutnosti čekání na týdenní ba někdy i měsíční dodávky. Veškerý nabízený sortiment je skladem. Zboží zn. Adler je většinou s dodáním do 7 prac. dnů.

V našem internetovém obchodě můžete pohodlně a v klidu vybírat ty nejlepší kousky pro sebe a své blízké.  Vyzkoušejte si příjemný a bezpečný nákup u nás. Věřte, že se rádi budete vracet , tak jako mnoho jiných spokojených zákazníků.

 

** U ZBOŽÍ NAJDETE VEŠKRÉ POPISY, MÍRY... NEVÁHEJTE NÁS KDYKOLI KONTAKTOVAT S VAŠÍM DOTAZEM (MICHAELATRNOVA@SEZNAM.CZ)

** U OBJEDNÁVKY NAD 1500,- NEÚČTUJEME POŠTOVNÉ

** RESPEKTUJEME PRÁVO ZÁKAZNÍKA DO 14 DNŮ VRÁTIT ZBOŽÍ

** ZAREGISTROVANÝM ZÁKAZNÍKŮM ZASÍLÁME INFORMACE  NA E-MAIL O AKCÍCH, NOVINKÁCH  APOD.

** NAŠÍ NABÍDKU MŮŽETE SLEDOVAT TAKÉ NA WWW.MIMIBAZAR.CZ/OUTLETKA

Naší prioritou je vždy spokojený zákazník !

Jsme tu pro vás! Neváhejte se na nás obrátit v případě jakéhokoli dotazu ohledně našeho zboží.


Přejeme vám příjemné nakupování

Michaela Trnová (OUTLETKA)